دوره کاشت ناخن در تهران

دوره کاشت ناخن در تهران

این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

دوره کاشت ناخن در تهران که توسط متخصصین آکادمی بانو حکمت برگزار می‌شود به شکلی تدوین و آماده سازی شده است که فقط یک دوره تئوری محور و کم ارزش نباشد و به بیان دیگر زمینه ساز ورود شما به بازارکار شود. در این دوره شما از صفر تا صد کاشت ناخن را به صورت عملی و تئوری در کنار هم آموزش می‌بینید و تمام نکاتی که می‌تواند شما را به یک متخصص کاشت ناخن تبدیل کند را فرا می‌گیرید.

دوره کاشت ناخن در تهران از پایه تا پیشرفته

برخلاف خیلی از دوره‌ها که به صورت محدود به کاشت ناخن می‌پردازند و تمام نکات کاشت ناخن را به شما آموزش نمی‌دهند، ما در این دوره تمام نکات و ترفندهای طراحی و کاشت ناخن را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید به راحتی هر نوع طرحی را روی ناخن‌های مصنوعی پیاده سازی کرده و اقدام به کاشت نمایید. با توجه به این که کاشت ناخن جزو خدمات مهم سالن‌های زیبایی است، در صورتی که بتوانید به صورت حرفه‌ای اقدام به کاشت ناخن کنید، می‌توانید خیلی سریع به درآمدهای بسیار بالا برسید.

چرا کاشت ناخن یکی از مهم‌ترین خدمات سالن‌های زیبایی به شمار می‌رود؟

کاشت ناخن در بین خانم‌ها به دلایل مختلفی مثل زیبایی ناخن‌های مصنوعی و یا مشکل داشتن ناخن‌ها بسیار رواج دارد و به همین علت جزو خدمات رایج سالن‌های زیبایی به شمار می‌رود. با توجه به این موضوع و در نظر داشتن بازارکاری طراحی و کاشت ناخن، می‌توان گفت شما با شرکت در دوره کاشت ناخن در تهران که مدرک معتبر کاشت ناخن نیز ارائه می‌کند، می‌توانید در مدت زمان بسیار کمی به درآمدهای بسیار بالایی برسید.

بازارکاری کاشت ناخن در تهران به چه شکل است؟

همانطور که قبل‌تر هم اشاره شد، طراحی و کاشت ناخن جزو خدمات بسیار مهم زیبایی است و می‌توان گفت که بازارکاری کاشت ناخن برای ورود بسیار خوب است به شرطی که شما بتوانید به صورت حرفه‌ای در این بازار فعالیت داشته باشید و در طراحی‌های خود خلاقیت را فاکتور اصلی قرار دهید.

با توجه به این موضوع، توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید خیلی سریع‌تر از رقبای آینده وارد بازارکار شوید و کسب درآمد کنید، همین الان در دوره کاشت ناخن تهران که توسط بهترین مدرس کاشت ناخن در آکادمی بانو حکمت برگزار می‌شود، ثبت نام کنید.

سرفصل‌های دوره کاشت ناخن در تهران به چه شکل است؟

همانطور که گفته شد، آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه‌ای بوده و شما تمام آموزش‌های لازم را در این دوره خواهید دید تا بدون نیاز به هیچ دوره‌ی دیگری بتوانید وارد بازارکار شوید. البته دقت داشته باشید که سرفصل‌های این دوره با توجه به اصول فنی و حرفه‌ای تعیین شده است، ولی تیم ما برای این که شما خیلی تخصصی‌تر آموزش ببینید، سرفصل‌های این دوره را به صورت تخصصی درآورده است.

با توجه به موضوعات گفته شده، از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره کاشت ناخن در تهران، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بررسی ساختار ناخن مصنوعی
 • مانیکور و پدیکور
 • آموزش طراحی روی ناخن
 • آموزش مانیکور هوشمند و ایجاد قالب
 • آموزش کاشت ناخن ساده
 • ژلیش ناخن طبیعی
 • آماده سازی ناخن برای گذاشتن مواد
 • سوهانکشی دقیق ناخن
 • آموزش انواع متدهای کاشت ناخن

دوره کاشت ناخن در تهران

هزینه آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

هزینه دوره کاشت ناخن در تهران در صفحه ثبت نام کاشت ناخن موجود است و شما با مراجعه به این صفحه می‌توانید به سادگی در دوره شرکت کنید. بد نیست بدانید که تعرفه دوره کاشت ناخن با توجه به سرفصل‌ها، تجربیات مدرس دوره و البته مدرک فنی و حرفه‌ای کاشت ناخن واقعاً کم بوده و شما می‌توانید به راحتی در مدت کوتاهی هزینه دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن را دربیاورید.

ثبت نام در دوره طراحی و کاشت ناخن آکادمی بانو حکمت

همانطور که گفته شد، شما می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش طراحی و کاشت ناخن، هم تعرفه های آموزش کاشت ناخن را بررسی کنید و هم به راحتی در دوره ثبت نام کنید. البته در صورتی که می‌خواهید قبل از ثبت نام از مشاوره رایگان کاشت ناخن زیر بهرهمند شوید، می‌توانید از طریق شماره «09125099309» با متخصصین ما در ارتباط باشید.

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران

قطعاً مراکز مختلفی در تهران اقدام به آموزش کاشت ناخن می‌کنند، ولی سؤال مهم این است که بهترین مرکز کاشت ناخن در تهران کجاست؟ برای پاسخ به این سؤال باید ویژگی های دوره آموزش کاشت ناخن این مرکز را بررسی نمود تا به پاسخ این سؤال رسید. با توجه به این موضوع، توصیه می‌کنیم در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های دوره کاشت ناخن در تهران که توسط متخصصین آکادمی بانو حکمت برگزار می‌شود را بررسی کنید.

تفاوت‌های دوره کاشت ناخن آکادمی بانو حکمت با سایر دوره‌ها

همانطور که گفته شد، برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران باید به ویژگی‌های دوره‌های این آکادمی و آموزشگاه دقت داشته باشید. با توجه به این موضوع در اثبات این که دوره کاشت ناخن آکادمی بانو حکمت جزو بهترین دوره‌های آموزشی می باشد به ویژگی‌های مهم این دوره می‌پردازیم.

دوره کاشت ناخن در تهران

 1. ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای کاشت ناخن

اولین نکته مهم درباره این دوره، ارائه مدرک معتبر کاشت ناخن است که می‌تواند ورود شما به بازارکار را بدون دردسرتر کرده و سرعت آن را نیز افزایش دهد. به علاوه داشتن رزومه حرفه‌ای تأثیر مستقیم در درآمد شما از کاشت ناخن دارد که با توجه به این موضوع، می‌توان گفت وجود مدرک معتبر در این دوره جزو مهم‌ترین ویژگی ها و تفاوت‌های دوره کاشت ناخن آکادمی بانو حکمت است.

 1. ارائه سرفصل‌های تخصصی و اختصاصی آکادمی بانو حکمت

دومین نکته مهم درباره این دوره، سرفصل‌های اختصاصی آن است که فقط در دوره‌های تخصصی کاشت ناخن در تهران و توسط تعداد محدودی از آموزشگاه‌های طراحی و کاشت ناخن ارائه می‌شود. به بیان دیگر شما با استاندارد بسیار بالاتری نسبت به سایر هنرجویان کاشت ناخن آموزش می‌بینید تا در بازارکار، کار راحت‌تری در مقابل رقبا داشته باشید.

 1. هزینه بسیار عالی برای آموزش تخصصی

حتی بدون در نظر گرفتن مدرک معتبر این دوره، می‌توان گفت که هزینه این دوره بسیار پایین است به شکلی که همه امکان ثبت نام در این دوره را داشته باشند و بتوانند از طریق آموزش تخصصی کاشت ناخن به درآمدهای بسیار بالا برسند. بدیهی است که شما می‌توانید در مدت بسیار کوتاهی هزینه دوره آموزشی کاشت ناخن را دربیاورید.

 1. آموزش توسط بهترین متخصص کاشت ناخن

این دوره توسط حرفه ای ترین مدرسین لاین کاشت و طراحی ناخن در کشور برگزار می شود و شما در کنار کسب مهارت، می‌توانید از تجربیات مدرس نیز برای ورود به بازارکار استفاده کنید. قطعاً وجود مدرس یکی از مهم‌ترین عوامل یادگیری است که با توجه به این موضوع، شما توسط بهترین مدرس زیبایی آموزش خواهید دید.

 1. برگزاری دوره کاشت ناخن در تهران در چند پلن مختلف

با توجه به این که ممکن است شما مقدمات کاشت ناخن را بدانید، ما این دوره را به چند بخش متفاوت تقسیم بندی کرده‌ایم که با توجه به این موضوع، شما می‌توانید با توجه به نیاز خود در یک بخش از دوره شرکت کرده و آموزش ببینید.

البته بد نیست بدانید در عین این که دوره در سه بخش مجزا برگزار می‌شود، شما می‌توانید در صورتی که هیچ مهارت یا آموزش قبلی نداشته اید با هزینه بسیار کم‌تر در دوره صفر تا صد کاشت ناخن شرکت کنید که شامل هر سه سرفصل می‌شود.

 1. امکان برگزاری دوره به صورت مجازی و آنلاین

یکی از نکات ویژه درباره این دوره، امکان برگزاری دوره کاشت ناخن به صورت آنلاین برای افرادی است که به هر دلیلی نمی‌توانند به صورت حضوری در دوره کاشت ناخن شرکت کنند. البته توصیه می‌کنیم در صورت امکان، حتماً به صورت حضوری در دوره شرکت کنید.

 1. پشتیبانی مداوم تا رسیدن به موفقیت

یکی از مهم‌ترین نکات دوره آموزشی کاشت ناخن آکادمی بانو حکمت، پشتیبانی بسیار قدرتمند از شماست تا بتوانید تمام مشکلات و موانع احتمالی برای ورود به بازارکار را از پیش روی خود بردارید. قطعاً پشتیبانی این دوره یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دوره کاشت ناخن در تهران است.

سؤالات متداول دوره کاشت ناخن در تهران

در این بخش به مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای هر هنرجویی پیش آید می‌پردازیم. با مطالعه این سؤالات قطعاً به بخش اعظمی از سؤالات شما نیز پاسخ داده می‌شود، ولی در صورتی که سؤال شما در بین موارد ذکر شده نیست، از طریق شماره «09125099309» با متخصصین ما در ارتباط باشید.

دوره کاشت ناخن در تهران

 • این دوره نیاز به پیشنیاز یا آموزش مکمل دارد؟

خیر، در این دوره همانطور که گفته شد، صفر تا صد کاشت و طراحی ناخن به شما آموزش داده می‌شود تا دیگر نیاز به هیچ دوره یا آموزش مکملی نداشته باشید.

 • آیا تمام اصول کاشت ناخن در یک دوره بیان می‌شود؟

بله، با این که این دوره به چند بخش مختلف تقسیم بندی شده و شما با توجه به سطح و مهارتی که دارید، می‌توانید در دوره کاشت ناخن مبتدی، دوره کاشت ناخن پیشرفته و یا دوره آموزشی تخصصی کاشت ناخن شرکت کنید، ولی در عین حال این دوره یک بخش جامع نیز دارد که تمام سه دوره را شامل شده و از صفر تا صد می‌باشد.

 • آیا دوره کاشت ناخن در تهران پشتیبانی متمرکز از هنرجو نیز دارد؟

بله، این دوره از پشتیبانی جامع و متمرکز برخوردار است و شما می‌توانید برای مدت زیادی از خدمات پشتیبانی تیم ما بهرهمند شوید تا مشکلات متداول و احتمالی که ممکن است برای هر هنرجویی پیش آید را به سادگی و با کمک مدرس حل نمایید.

 • مناسب‌ترین دوره برای من کدام است؟

با توجه به این که این دوره در سه بخش مختلف برگزار می‌شود، شما باید با توجه به مهارت خود در بخش‌های مختلف دوره کاشت ناخن شرکت کنید. البته در صورتی که مهارت یا آموزش قبلی ندارید، بهترین گزینه برای شما دوره کاشت ناخن در تهران است که شامل هر سه قسمت دوره کاشت ناخن می‌شود و هزینه آن بسیار پایین‌تر است.

 • مدرک دوره کاشت ناخن در تهران بین المللی و معتبر است؟

مدرک این دوره از سمت فنی و حرفه‌ای اعطا می‌شود و اعتبار بسیار بالایی برای رزومه سازی و ورود به بازارکار دارد ولی مدرک بین المللی نیست.

 • بعد از این دوره چقدر طول می کشد تا وارد بازارکار شویم؟

این موضوع به مهارت و فرصت سنجی خودتان بستگی دارد ولی بد نیست بدانید که پایه و اساس این دوره برای ورود به بازارکار پی ریزی و آماده سازی شده تا شما در کمترین زمان ممکن وارد بازارکار شوید.

مطالب مفید

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی مژه‌ها قاب چشمان شما هستند و زیبایی و جذابیت آن‌ها را دوچندان می‌کنند. اگر به دنبال راهی برای زیباتر شدن

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی تاتو ابرو یکی از روش‌های محبوب تزیینی است که در اواخر سال‌ها به عنوان یکی از روش‌هایی برای داشتن ابروهای

مهارت خود را در شینیون بسنجید

...