آموزش میکاپ عروس

آموزش میکاپ عروس

این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

میکاپ، همان آرایش عادی چهره است که با استفاده لوازم آرایش به صورت رنگ و لعابی داده می شود. در آموزش میکاپ عروس روی فرم ها تاکید نمی کند و فقط به صورت رنگ می دهد اما در گریم، آرایش صورت با استفاده از تکنیک های سایه و روشن برای رفع عیوب صورت فرد می باشد که توسط میکاپ آرتیست و گریمور حرفه ای پیاده می شود.

گریم برعکس آرایش بدون رنگ است و فقط با سایه روشن چهره را متعادل سازی می کنند. در اصل گریم به تکنیک‌های تیره روشن کردن یا سایه روشن کردن پوست و متعادل سازی برجستگی‌ها و فرورفتگی‌های پوست اشاره دارد و بیشتر هدف اصلاح چهره است؛ اما در ارتباط با میکاپ و آرایش صورت صرفاً رنگ‌ها به صورت اضافه می‌شود و مانند گریم طبیعی جلوه نمی‌کند.

میکاپ و انواع سبک های میکاپ
انواع سبک میکاپ تاریخچه ای قدیمی و طولانی دارد و از مردان و زنان مصریان قدیم از میکاپ استفاده می کردند. که بیشتر از رنگ های سیاه و سبز برای میکاپ چشم استفاده می کردند. بعضی از سیاه پوستان و سرخ پوستان از رنگ های شاد برای میکاپ استفاده می کردند. ایرانیان قدیم از سرخاب، حنا، خال، سفیدآب و… استفاده می کردند واصلاح هفت قلم را به کار می بردند.

سبک میکاپ و آرایش در اصل نحوه استفاده از عمق و خانواده رنگ‌ها و توازن میان آرایش قسمت‌های مختلف اجزای صورت در حالتی نمادین است که در آموزش میکاپ عروس به آنها پرداخته می شود.

سبک میکاپ کلاسیک
در سبک میکاپ کلاسیک در  آموزش میکاپ عروس ، از رژگونه به طور نامحسوس استفاده شده و بیشترین تأکید بر رژلب و آرایش چشم به‌ صورت صحیح است. اگر آرایش چشم ها تند و غلیظ باشد در میکاپ لب از رنگ های لایت و ملایم استفاده می شود و اگر در آرایش چشم از رنگ های لایت استفاده شود، میکاپ لب غلیظ می باشد.

در سبک میکاپ کلاسیک، برای لب از رژلب‌هایی با رنگ‌های کلاسیک مانند قرمز، زرشکی و … استفاده شده و در ناحیه چشم از خط چشم‌هایی مشکی و متناسب و سایه‌هایی با رنگ‌های ملایم استفاده می‌شود که در آموزش میکاپ عروس بصورت کامل تشریح می شود.

در آموزش میکاپ عروس کامل این مباحث تدریس می شود.

برای مطالعه دوره تخصصی میکاپ، کلیک کنید.

سبک میکاپ اروپایی و آرایش لایت و سبک

در سبک میکاپ اروپایی از آرایش لایت و سبک استفاده می شود. استفاده نامحسوس از رنگ های لایت در صورت. آرایش چشم و لب به یک اندازه سبک و ملایم است و بیشترین تمرکز برای زیباسازی پوست صورت می گیرد.

استفاده از رنگ‌های سرد و گرم به یک میزان مورد توجه بوده و با رعایت هارمونی رنگ‌ها در چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سبک میکاپ هالیوودی
در سبک میکاپ هالیوودی بر متعادل سازی چهر تمرکز می شود. در میکاپ چشم و لب تضاد زیاد است، رنگ های درخشان در لب و رنگ های تیره درچشم بصورت جذاب و زیبا استفاده می شود.

از رنگ‌های پایه و نزدیک به پوست استفاده می شود و همچنین استفاده از رنگ‌های زنده و شاد تا جایی که طراوت و طبیعی بودن صورت را کاور نکند مجاز می‌باشد. استفاده بیش از اندازه از فونداسیون مجاز نیست.

سبک میکاپ عربی
درسبک میکاپ های عربی برجسته سازی گونه و لب بسیار مهم است و همچنین آرایش غلیظ و استفاده از رنگ های تیره و گرم است. در این سبک آرایش معمولا تغییرات چهره بسیار است. برای آرایش چشم و لب از رنگ های سنگین و براق استفاده می شود.

سبک میکاپ خلیجی
در آرایش خلیجی از سایه های خطی و کشیده و استفاده از رنگ های تیره، تند و سرد مانند رنگ های سرمه ای، یشمی و کله غازی در میکاپ چشم استفاده می شود. در میکاپ خلیجی خط چشم های رنگی استفاده می شود. از مژه مصنوعی پرپشت با اندازه های یکسان و ریسه ای استفاده می شود. برای رژلب و رژگونه از رنگ های شاد و زنده استفاده می شود.

در آموزش میکاپ عروس کامل این مباحث تدریس می شود.

برای مطالعه دوره تخصصی میکاپ، کلیک کنید.

سبک میکاپ لبانی
در آرایش لبنانی از فون های سنگین و چرب با پوشانندگی بالا برای زیرسازی استفاده می شود. از رنگ های مشکی، قهوه ای سوخته، سورمه ای برای سایه چشم بکار برده می شود. خط چشم‌هایی تیره و پهن در بالا و پایین پلک کشیده می‌شود و از مداد مشکی و چرب جهت تیره نمودن لثه چشم استفاده می‌شود.

به تناسب این مدل سایه، رنگ رژلب انتخاب شده و با رژگونه هماهنگ می‌شود. در نهایت از مژه مصنوعی برای پر پشت شدن مژه‌ها و جلوه دادن بیشتر به چشم‌ها استفاده می‌شود که در آموزش میکاپ عروس به آن پرداخته می شود.

سبک میکاپ هندی
در آرایش هندی از رنگ‌های تیره و متمایل به قرمز برای زیرسازی آرایش، از رنگ های گرم در آرایش لب و چشم ها، از سایه های چرب و براق، از رژگونه و رژلب غلیظ استفاده می شود که در آموزش میکاپ عروس مفصلا آموزش داده می شود.

بهترین مدرس میکاپ و گریم عروس در تهران
آموزش میکاپ عروس در آکادمی بانو حکمت توسط بهترین مدرسان در تهران اجرا می شود. مدرسان با مهارت کامل جدیدترین سبک های میکاپ و گریم را اجرا می کنند.

 

جهت مشاوره رایگان و شرکت در آموزش میکاپ عروس

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.

 

مطالب مفید

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی مژه‌ها قاب چشمان شما هستند و زیبایی و جذابیت آن‌ها را دوچندان می‌کنند. اگر به دنبال راهی برای زیباتر شدن

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی تاتو ابرو یکی از روش‌های محبوب تزیینی است که در اواخر سال‌ها به عنوان یکی از روش‌هایی برای داشتن ابروهای

مهارت خود را در شینیون بسنجید

...