آموزش کاشت و اکستنشن مژه

این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

مژه هایی بلند و حالت دار زیبایی چشم را دوچندان می کند به همین علت اکثر خانوم ها تمایل زیادی به کاشت مژه دارند. برای اینکه مژه های بلند داشته باشید می توانید از روش های مختلفی برای انجام این کار استفاده کنید مثل گذاشتن مژه مصنوعی یا اکستنشن مژه اما این روش ها برای طولانی مدت جواب نمی دهد که در آموزش کاشت و اکستنشن مژه به آن پرداخته می شود.

آموزش کاشت و اکستنشن مژه شامل:
کاشت مژه
لیفت مژه
لمینت مژه

*** مژه کاملاً طبیعی

*** با استفاده از مواد درجه یک

*** بدون ایجاد حساسیت و آسیب رساندن به چشم

*** زیر نظر پرسنل حرفه ای و مجرب

*** ارائه خدمات با بالاترین کیفیت

*** محیط بهداشتی

اکستنشن مژه ها
شیوه ی کار در روش اکستنشن مژه به این ترتیب است، ابتدا مژه مصنوعی دانه، دانه بر روی تک تک مژه های فرد چسبانده می شود. تا مژه ها بلند تر به نظر برسد و همچنین ضخامت مژه ها با این روش بیشتر و رنگ مژه ها تیره می شود دقیقه مثل زمانی که می شود که به مژه های خود ریمل زده اید.

جنس مژه های استفاده شده در اکستنشن مژه، ازموی سمور، ابریشم یا حتی موی انسان است. در گذشته از مژه های مصنوعی استفاده می کردند که یک تیکه بر روی پلک چسبانده می شد.

این مژه ها یک بار مصرف بود و همچنین شخص احساس سنگی برروی پلک خود داشت. ولی امروزه با روش اکستنشن مژه، مژه ها را دونه دونه روی تک تک مژه های فرد می چسبانند تا ظاهر زیبا تری برای مژهها ایجاد کنند.

چسب هایی که برای چسباندن مژه مصنوعی استفاده می شود بسیار مضر بودند اما در اکستنشن مژه از چسب های کاملا بهداشتی استفاده می شود که هیچ ضرری هم ندارد.

آموزش-اکستنشن-مژه

انواع کاشت مژه که در آموزش کاشت و اکستنشن مژه پرداخته می شود:

** کاشت دائم
** کاشت موقت

کاشت موقت

مدت زمانی ماندگاری درکاشت موقت مژه یک هفته است و به دلیل چسبی که استفاده می شود، ماندگاری کمتری دارد.

کاشت مژه مصنوعی

در روش کاشت مژه مصنوعی، تعداد مژه ای که برای هر فرد استفاده می شود بستگی به تعداد مژه های خود شخص دارد. اشخاصی که تعداد مژه هایشان کم است از تعداد مژه کمتری برای آن ها باید استفاده کرد علت این اتفاق این است که هر تار مژه مصنوعی روی مژه ی خود فرد سوار می شود

کاشت مژه برای چه کسانی توصیه نمی شود
کسانی که مشکلات چشمی دارند بهتر است کاشت مژه انجام ندهند. همچنین افرادی که خود مژه های بلند دارند نیازی نیست از این روش استفاده کنند که البته در آموزش کاشت و اکستنشن مژه به مژه کاران گفته می شود.

برخی از خانوم ها که دوست دارند همیشه ظاهری آرایش کرده داشته باشند ترجیح می دهند که از کاشت مژه برای مژه های خود استفاده کنند.

کاشت مژه برای چه کسانی توصیه نمی شود

قبل از کاشت مژه

بعد از انجام کاشت مژه از هیچ گونه پمادی برای چرب کردن چشم خود استفاده نکنید چرب بودن مژه ها باعث می شود که مژه های کاشته شده زود تر بیوفتند. در ضمن مراقب باشید در هنگام خواب بر روی شکم نخوابید انجام این موارد کمک می کند تا مدت زمان بیشتری مژه های کاشته شده بر روی چشم شما بماند.

پس از کاشت مژه

بعد از کاشت مژه از رفتن به استخر سونا خوداری کنید سعی کنید آب را با فشار روی صورت خود نریزید. مراقب باشید چشمان خود را نمالید.

خدمات مژه

ماندگاری اکستنشن مژه
ماندگاری اکستنشن مژه بین 2الی4هفته می باشد اما اگر بخوبی از مژه ها مراقبت کنید ممکن است تا 6هفته هم ماندگاری داشته باشند.

مژه های یکبار مصرف

بعضی افراداگر می خواهید فقط برای یک شب مژه های خود را زیبا تر کنن، می توانید از مژه های مصنوعی یک سره استفاده کنید آن ها را یک تکه بر روی پلک خود بچسبانید.روش استفاده ی آن این است که چسب را بر روی مژه مصنوعی زده و بعد آت را به کمک یک موچین به بالای پلک خود بچسبانید.

این مژه ها یک بار مصرف بوده.بعد از استفاده نیز می توانید با آب گرم ملایم شستشو دهید و مژه ها را از روی پلک خود جدا کنید.

هزینه کاشت مژه

معمولا هزینه مژه ها دانه ای حساب می شود که با توجه به میزان کار متفاوت خواهد بود و برای هر دوره ترمیم که هر دو الی سه هفته یک بار است بسته به مقدار آسیبی که در آن مدت به مژه ها وارد شده و تعداد مژه ای که ریخته فرق خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه میزان هزینه کاشت و ترمیم مژه با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید.

هزینه کاشت مژه

لمینت مژه

لمینت مژه روشی است که در آن موادی از جنس کراتین را در چند مرحله روی مژه قرار می دهند و مدت ماندگاری آن 2تا3 هفته می باشد. این مواد مزه ها را بلندتر، ضخیم تر می کنند همچنین باعث تقویت مژه ها نیز می شود.

شما می توانید از لیفت و لمینت مژه به عنوان یک روش درمانی استفاده کنید با انجام این روش ها مژه های خود را تقویت و محکم تر کنید.

لیفت مژه

لیفت مژه با مواد کراتینه و ویتامینه مژه های شما را نه تنها تقویت می کند و حالت می دهد بلکه باعث فرکردن مژه های شما نیز می شود با استفاده از روش لیفت مژه چون مژه ها را از پایه حالت می دهند و فر می کنند مژه ها بلند تر به نظر می رسد. همه ی اشخاص می توانند لیفت مژه انجام دهند حتی مادران باردار و شیرده.

مراحل لیفت و لمینت مژه:

مرحله اول، ابتدا مژه ها را باید از هر گونه آلودگی پاکسازی کنید این پاکسازی با مواد پروتئینی انجام می شود در ادامه برای آماده سازی مژه ها از کمپلکس تقویت کننده استفاده می شود.

مرحله دوم، با استفاده از سرم لیفت مژه، مژه هارا خمیده می کنند و طول مژه ها را افزایش می دهند. مرحله سوم، با کمک مواد کراتینه، ساقه ی مژه ها تقویت می کنند. مرحله چهارم، در این مرحله مژه ها را به کمک رنگ های طبیعی رنگ می کنند. مرحله پنجم، در مرحله ی آخر مژه ها را با سرم ویتامینه مخصوص و ژل تقویتی فیکس می کنند.

جهت مشاوره رایگان و شرکت در آموزش کاشت و اکستنشن مژه

همین الان به شماره 09125099309 تماس بگیرید.

ماندگاری لیفت و لمینت مژه:

مدت زمان ماندگاری در هر دو روش 2تا3 ماه است و نیازی نیست در این مدت ترمیم انجام دهید.

مزایای لیفت مژه

** روش طبیعی برای پر پشتی و محکم شدن مژه می باشد.

** لیفت مژه یک روش شیمیایی نیست.

** عوارض(خشک شدن مژه، ریزش مژه) به همراه ندارد.

** مراقبت های لازم بعد از لیفت مژه

** بعد به مدت 24 ساعت نباید آب به مژه ها شما برسد بهتر است تا 24 ساعت به حمام نروید.

مزایای لمینت مژه

**لمینت مژه باعث بلند تر شدن مژه می شود همچنین می توانید مژه های خود را فر کنید و مژه های شما تیره تر بنظر می رسد.

**مژه ها حلت طبیعی دارند در این روش هیچ چسب یا مژه اضافه استفاده نمی شود.

** لمینت مژه نیازی به ترمیم ندارد.

** کسانی که مژه های صاف دارند می توانند از این روش استفاده کنند.

** لمینت مژه نقش درمانی دارد .

تفاوت لیفت و لمینت مژه با اکستنشن مژه

** در اکستنشن مژه، مژه ها را با مژه های مصنوعی از جنس مو لابه لای مژه روی هر تارمژهی شخص سوار می کنند. لمینت و لیفت مژه، مژه ها به صورت طبیعی بلند می شوند.

** در این روش از هیچ چسبی استفاده نمی شود.

** لیفت و لمینت مژه هیچ گونه عوارضی نداره.

جهت مشاوره رایگان و شرکت در آموزش کاشت و اکستنشن مژه

همین الان به شماره 09125099309 تماس بگیرید.

تفاوت لیفت و لمینت مژه با اکستنشن مژه

سوالات متداول

آیا چسب مورد استفاده مضر است؟

برخی افراد به چسب مخصوص کاشت مژه حساسیت دارند که ممکن است دچارعفونت لایه نازک بالای چشم شوند و بینایی آن ها را تهدید کند. حتی امکان دارد بعد از گذشت مدتی که عفونت از بین رود فرد دچار تاری دید شود. چسب ها از نظر زمان خشک شدن باهم متفاوت هستند.

باید در مدت زمان لیفت با لمینت مژه چشمان فرد بسته باشد. تا آسیبی به چشمان شخص وارد نشود. چسب مژه دارای مواد شیمیایی است فقط زمانی ایجاد مشکل برای چشم می کند که تاریخ انقضا آن تمام شده باشد.

راهکاری برای تشخیص حساسیت

ابتدا دو عدد مژه را برای تست حساسیت بکارید و بعد از گذشت چند روز اگر فرد دچار حساسیت نشد می توانید از این روش ها استفاده کنید.

با کاشت، مژه های طبیعی می ریزند؟

خیر با کاشت مژه هیچ مژه طبیعی نمی ریزد.

پس ازکاشت باز هم به ریمل احتیاج است؟

خیر نیازی به هیچ گونه آرایش مژه های خود ندارید.

آیا به راحتی می توان مژه ها را برداشت؟

بله هر چسب یم محلول پاک کنندگی دارد فقط قبل از آن حتما با متخصص خود مشورت کنید و خود اقدام به این کار نکنید.

آیا مژه های کاشته شده باید شسته شوند؟

برای مراقبت از مژه ها بهتر است که فشار آب مستقیم به مژه ها نخورد یا مدت زمان طولانی در استخر و یا سونا نباشید.

جهت مشاوره رایگان و شرکت در آموزش کاشت و اکستنشن مژه

همین الان به شماره 09125099309 تماس بگیرید.

مطالب مفید

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی مژه‌ها قاب چشمان شما هستند و زیبایی و جذابیت آن‌ها را دوچندان می‌کنند. اگر به دنبال راهی برای زیباتر شدن

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی تاتو ابرو یکی از روش‌های محبوب تزیینی است که در اواخر سال‌ها به عنوان یکی از روش‌هایی برای داشتن ابروهای

مهارت خود را در شینیون بسنجید

...