آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

آموزش-میکروپیگمنتیشن

این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

در این مقاله به صورت تخصصی به دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ می پردازیم زیرا خدمات میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن جزو مهم ترین و سود سازی ترین مشاغل حوزه زیبایی هستند که اگر بتوانید به صورت حرفه‌ای در آن ها فعالیت و خدمات رسانی داشته باشید، می توانید درآمد بسیار زیادی جذب کنید.

اگر می خواهید بعد از گذراندن دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای وارد بازار کار شوید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یکی از خدمات تخصصی سالن های زیبایی است که با برش دادن قسمتی از پوست و وارد کردن کیسه های جوهر مخصوص به این قسمت ها، باعث رفع مشکلات صورت مانند ناقص بودن ابرو می شود.

آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ که به صورت تئوری و عملی برگزار می شود به شما در رسیدن به مهارت و شروع به فعالیت حرفه‌ای در زمینه میکروپیگمنتیشن کمک می کند و بدین شکل شما می توانید وارد این کسب و کار شده و از طریق میکروپیگمنتیشن کسب درآمد کنید.

اموزش میکروپیگمنتیشن آکادمی بانو حکمت با اولویت آموزش تخصصی برای ایجاد مهارت در بین هنرجویان برنامه ریزی شده و شما در این دوره به طور کاملا حرفه‌ای آموزش می بینید. آموزش میکروپیگمنتیشن از صفر تا صد بوده و شما به هیچ پیش نیاز یا آموزش مکمل دیگری احتیاج ندارید.

سرفصل های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

به طور کلی سرفصل های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ آکادمی بانو حکمت به شکلی طراحی شده که هنرجو بسیار تخصصی و کاربردی تر آموزش میکروپیگمنتیشن ببینید تا در زمان ورود به بازار کار به مشکل نخورد. مراحل آموزش میکروپیگمنتیشن از صفر تا صد می باشد و همانطور که گفته شد، شما به هیچ پیش نیاز و دوره آموزشی مکمل احتیاج ندارد.

البته دقت داشته باشید که استاندارد سرفصل های آموزش میکروپیگمنتیشن با توجه به سرفصل های آموزش میکروپیگمنتیشن فنی و حرفه‌ای طراحی شده ولی خیلی حرفه‌ای و تخصصی تر. با توجه به مطالب گفته شد، مواردی که در ادامه بیان می شوند، سرفصل های اصلی دوره آموزش میکروپیگمنتیشن هستند.

 • طراحی ابرو، خط چشم، مژه و خط لب
 • متقارن سازی ابرو و خط چشم
 • نحوه آماده سازی فرد قبل از میکروپیگمنتیشن
 • طراحی با میکروپیگمنتیشن
 • آموزش انواع رنگ آرایش دائم
 • آموزش و بررسی انواع تکنیک های میکروپیگمنتیشن
 • نحوه اجرای میکروپیگمنتیشن بدون خونریزی
 • آموزش ترمیم میکروپیگمنتیشن
 • نحوه کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن
 • آموزش میکروپیگمنتیشن خط چشم
 • پکیج کامل تاتو

سرفصل های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال بهترین دوره آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران می گردید و اگر کیفیت و هزینه دوره برای شما اولویت بالایی دارند، بهترین گزینه ممکن آکادمی بانو حکمت است که متخصص برگزاری آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهران می باشد. هنرجو بعد از گذراندن این دوره ها و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای، می تواند مستقیما وارد بازار کار شود و از طریق میکروپیگمنتیشن کسب درآمد کند.

البته بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که مدرس کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن جزو بهترین مدرسین کشور است که این موضوع تاثیر مستقیم در افزایش مهارت های شما دارد.

تاتو بدن با دستگاه میکروپیگمنتیشن

یکی از مهم ترین بخش های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، تاتو بدن با دستگاه میکروپیگمنتیشن است که به شما در تخصصی تر انجام دادن کار تاتو دائم کمک شایانی می کند. در این دوره با توجه به اهمیت استفاده از دستگاه تاتو، به شکلی عمل شده است که شما به خوبی کار با دستگاه تاتو بدن را یاد بگیرید تا در صورت وجود شرایط کاری مناسب بتوانید از این دستگاه در راستای کسب درآمد بهتر استفاده کنید.

درآمد میکروپیگمنتیشن چقدره؟

همانطور که گفته شد، میکروپیگمنتیشن یکی از خدمات مهم در سالن های زیبایی است که اگر بتوانید به صورت تخصصی خدمات آن را ارائه کنید، می توانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید. با توجه به این که خدمات میکروپیگمنتیشن نیاز به بستری ندارد و فرد بعد از انجام میکروپیگمنتیشن نیاز به هیچ در خانه ماندنی ندارد، پس طرفدار زیادی هم پیدا می کند.

با تمام این تفاسیر اگر شما بتوانید به درستی و خیلی حرفه‌ای خدمات میکروپیگمنتیشن ارائه کنید، می توانید درآمد بالایی داشته باشید. به علاوه با ارائه خدمات مختلف و مشابه دیگر مانند میکروبلیدینگ نیز می توانید این درآمد را افزایش دهید. البته باید به این موضوع هم توجه کنید که درآمد شما با توجه به میزان مهارت و تلاشی که می کنید بسیار متغیر است و نمی توان دقیق گفت که چه میزان درآمدی می توانید کسب کنید.

هزینه دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن

با توجه به اولویت های آکادمی بانو حکمت سعی بر این بوده که هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ حتی الامکان کاهش پیدا کند و در کنار آن کیفیت دوره افزایش پیدا کند. دقت داشته باشید که دوره آموزش هزینه دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن بسیار تخصصی است و در خیلی از آکادمی ها هزینه خیلی بالایی هم دارد ولی در آکادمی بانو حکمت برای این که همه بتوانید در دوره شرکت کنند،

هزینه ها بسیار مناسب قرار داده شده‌اند. با توجه به موضوعات بالا باید گفت که هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن از 850.000 هزار تومان شروع و تا 2.000.000 تومان نیز می رسد.

هزینه دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن با مدرک معتبر

یکی از ویژگی های اصلی آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در آکادمی بانو حکمت، داشتن مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای میکروپیگمنتیشن است که در انتهای دوره و با قبولی در آزمون فنی و حرفه ای، می توانید از مدرک مذکور استفاده کنید. دقت داشته باشید که داشتن این مدرک می تواند در رزومه کاری شما بسیار تاثیر گذار باشد و با توجه به این موضوع، مدرسین دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به شکلی به شما آموزش می دهند که بتوانید به سادگی مدرک فنی و حرفه‌ای را اخذ نماید.

جهت مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاعات بیشتر در خصوص

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.

 

آموزش میکروبلیدینگ

همانطور که گفته شد در این مقاله به دو دوره مجزا ولی مرتبط به هم اشاره می کنیم که با توجه به این موضوع نوبت به آموزش میکروبلیدینگ می رسد. میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائم برای طراحی و ترمیم ابروهاست که با روش میکروپیگمنتیشن تفاوت های محسوسی دارد.

در میکروبلیدینگ، جوهر مخصوص به لایه های سطح پوست انتقال پیدا می کند و با توجه به این موضوع قابلیت ریمو میکروبلیدینگ خیلی ساده تر از میکروپیگمنتیشنی است که روشی دائم بوده و قابلیت ریمو در آن وجود ندارد. در ادامه خیلی بیشتر با دوره آموزش میکروبلیدینگ آشنا می شویم.

دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ نیز مانند سایر دوره های آکادمی بانو حکمت به صورت کاملا تخصصی برگزار می شود و شما خیلی حرفه‌ای آموزش می بینید تا در زمان ورود به بازار کار هیچ مشکلی از لحاظ تخصصی نداشته باشید. انجام میکروبلیدینگ نیز مانند میکروپیگمنتیشن باید به صورت کاملا تخصصی انجام شود که با توجه به این موضوع شما حتما باید به سراغ کلاس آموزش میکروبلیدینگ با کیفیت خیلی بالا بروید.

دوره آموزش میکروبلیدینگ

سرفصل های دوره آموزش میکروبلیدینگ

کلاس اموزش میکروبلیدینگ آکادمی بانو حکمت با توجه به استاندارد فنی و حرفه‌ای جلو می رود ولی کیفیت این دوره با توجه به تغییراتی که در آن داده شده، قابل مقایسه با دوره فنی و حرفه‌ای میکروبلیدینگ نمی باشد. در دوره آموزش میکروبلیدینگ آکادمی بانو حکمت، دقیقا چیزی که نیاز دارید را آموزش می بینید نه چیزی که باید طبق سرفصل ها توضیح داده شود.

با توجه به موضوعات گفته شد و در نظر گرفتن تمام شرایط، می توان سرفصل های زیرا را به عنوان مهم ترین سرفصل های دوره آموزش میکروبلیدینگ آکادمی بانو حکمت بیان نمود.

 • آشنایی با آناتومی انواع صورت
 • بررسی نحوه ترسیم ابروها قبل از میکروبلیدینگ
 • نحوه میکروبلیدینگ ابرو
 • آموزش میکروبلیدینگ لب
 • نحوه استفاده از ژل بی حس کننده
 • آموزش تکنیک نچرال
 • بررسی روش های تلفیقی میکروبلیدینگ
 • مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

بازارکاری میکروبلیدینگ چطوره؟

با توجه به شباهت روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، می توان نتیجه گرفت که بازار کاری میکروبلیدینگ نیز مانند میکروپیگمنتیشن بسیار پردرآمد است؛ اما باید به این موضوع نیز دقت داشت که روش میکروبلیدینگ غیر دائمی است که در صورت ناراضی بودن از ابرو می توان اقدام به ریمو میکروبلیدینگ نمود.

به علاوه ظرافت خاصی نیز در روش میکروبلیدینگ وجود دارد که با تمام این اوصاف باید گفت این روش از میکروپیگمنتیشن نیز درآمد بهتری می تواند داشته باشید به شرطی که خیلی حرفه‌ای و تخصصی انجام

آموزش میکروبلیدینگ با مدرک معتبر

اگر به دنبال آموزش میکروبلیدینگ با مدرک معتبر در کنار کیفیت بسیار عالی و هزینه پایین هستید، بهترین گزینه شما آکادمی بانو حکمت می باشد. این دوره با توجه به مدرکی که دارد از ارزش بالاتری نسبت به دوره های مشابه و بدون مدرک دارد.

شیوه اخذ مدرک در این دوره خیلی ساده است و کافی است شما بعد از اتمام دوره آموزش میکروبلیدینگ، بتوانید آزمون فنی و حرفه‌ای را نیز قبول شوید و مدرک فنی و حرفه‌ای را دریافت کنید که با توجه به سطح آموزشی دوره قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای کار بسیار ساده‌ای است.

مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران

شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران برای یادگیری تخصصی کجاست؟ در پاسخ به این سوال باید به این موضوع اشاره کرد که نمی توان به هیچ آموزشگاه میکروبلیدینگ لقب بهترین داد و فقط می تواند بهترین گزینه ها را معرفی کرد.

با توجه به این موضوع باید گفت اگر به دنبال یک آموزشگاه حرفه‌ای برای آموزش میکروبلیدینگ هستید و کیفیت دوره نیز برای شما خیلی با اهمیت است، یکی از بهترین گزینه های شما آکادمی زیبایی بانو حکمت است.

مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران

هزینه دوره آموزشی میکروبلیدینگ

همانطور که در ابتدا نیز بیان شد، یکی از مهم ترین اهداف آکادمی بانو حکمت ایجاد یک فضای آموزشی برای همه است و با توجه به این موضوع هزینه دوره آموزشی میکروبلیدینگ به شکلی در نظر گرفته شده است که شما بتوانید با هر شرایطی در این دوره شرکت کنید.

دقت داشته باشید که آکادمی بانو حکمت به هیچ عنوان با کاهش کیفیت دوره آموزش میکروبلیدینگ، هزینه آن را کاهش نمی دهد و کیفیت همیشه در بالاترین سطح قرار داد. با توجه به موضوعات گفته شده گفت که هزینه دوره آموزشی میکروبلیدینگ از 900.000 هزار تومان شروع و تا 2.200.000 هزار تومان نیز افزایش پیدا می کند.

دوره های آموزشی آکادمی بانو حکمت

اگر می خواهید در کنار ارائه خدمات میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن، درآمد بیشتری داشته باشید، باید در دوره های حرفه‌ای دیگری نیز ثبت نام کنید که پیشنهاد آکادمی بانو حکمت، دوره‌ی آموزش میکرونیدلینگ است که می تواند منبع درآمد بسیار خوبی برای شما باشد.

آموزش میکرونیدلینگ با مدرک در تهران برگزار می شود و شما مانند دو دوره‌ی قبلی با استاندارد سرفصل های فنی و حرفه‌ای ولی با کیفیت بالاتر آموزش می بینید و در صورت قبولی در آزمون پایین دوره می توانید از مدرک فنی و حرفه‌ای میکرونیدلینگ نیز در راستای ساخت یک رزومه قوی تر استفاده کنید.

جهت مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاعات بیشتر در خصوص

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول دوره آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

به عنوان بخش آخر مقاله‌ی معرفی 2 دوره حرفه‌ای میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به مهم ترین سوالات شما می پردازیم؛ تا به سوالاتی که در ذهن شما وجود دارد پاسخ دهیم. البته شاید سوالاتی که شما به دنبال جواب آن هستید در لیست زیر نباشد که می توانید با پشتیبان آکادمی بانو حکمت تماس بگیرید یا از طریق کامنت سوال خود را بیان کنید.

 1. آیا این دوره مدرک بین المللی میکروبلیدینگ نیز ارائه می کنند؟

خیر: این دوره دارای مدرک فنی و حرفه‌ای هستند که بسیار معتبر است و برای شروع کار شما بسیار کاربردی ولی در این دوره ها هیچ مدرک بین المللی به شما اعطا نمی شود.

 1. آیا این دوره مدرک مربی گری تاتو نیز دارد؟

خیر: این دوره برای افرادی مبتدی است که می خواهند تازه شروع به فعالیت کنند و با توجه به این موضوع، هیچ مدرک مربی گری تاتو در این دوره اعطا نمی شود.

 1. آیا در این دوره آموزش کار با دستگاه تاتو پن نیز آموزش داده می شود؟

بله: در این دوره آموزشی به صورت کامل شما را با آموزش دستگاه تاتو آشنا می کنیم و بعد از دوره می توانید از دستگاه تاتو پن نیز استفاده کنید.

 1. آیا بعد از دوره می توان وارد بازارکار شد؟

بله: این دوره با توجه به نیاز های یک فرد مبتدی برای ورود به بازارکار تهیه شده است و شما می توانید بعد از این دوره وارد بازار کار شوید و بعد از مدتی کسب تجربه به صورت حرفه‌ای کسب درآمد کنید. البته زمان ورود دقیق شما به بازارکار مشخص نیست و باید فاکتورهای مختلفی برای ورود به بازار کار را در نظر داشت.

 

جهت مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاعات بیشتر در خصوص

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.

 

مطالب مفید

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی مژه‌ها قاب چشمان شما هستند و زیبایی و جذابیت آن‌ها را دوچندان می‌کنند. اگر به دنبال راهی برای زیباتر شدن

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی تاتو ابرو یکی از روش‌های محبوب تزیینی است که در اواخر سال‌ها به عنوان یکی از روش‌هایی برای داشتن ابروهای

مهارت خود را در شینیون بسنجید

...