آموزش رنگ و مش

این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

در این مقاله به یکی از تخصصی ترین دوره آموزش رنگ و مش می پردازیم تا اگر علاقمند فعالیت حرفه ای در زمینه رنگ و مش دارید، به بهترین منبع آموزش خصوصی رنگ و مش در سطح تهران دسترسی داشته باشید.

رنگ و مش جزو خدمات حرفه ای است که در اکثر سالن های زیبایی ارائه می شود و در واقع جزو پیش نیازهای راه اندازی سالن زیبایی می باشد، زیر رنگ و مش جزو معمول ترین خدماتی است که یک فرد به طور مکرر استفاده می کند و اگر سالن زیبایی نتواند این خدمت را به صورت تخصصی ارائه کنند، نمی تواند کسب و کار موفقی داشته باشد. در ادامه به طور کامل با دوره آموزش رنگ و مش آشنا می شویم.

دوره آموزش رنگ و مش

همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد، خدمات رنگ و مش یکی از متداول ترین خدمات زیبایی است که توسط اکثر غریب به اتفاق سالن های زیبایی ارائه می شود. با توجه به بازار کاری رنگ و مش، می توان گفت که شما می توانید از حوزه رنگ و مش درآمد خوبی داشته باشید به شرطی که به صورت تخصصی به آموزش رنگ و مش بپردازید.

با توجه به این موضوع شما باید قبل از شروع به ارائه خدمات زیبایی رنگ و مش به صورت حرفه ای آموزش رنگ و مش دیده باشید و مدرک معتبر نیز داشته باشید.

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

دوره آموزش رنگ مو آکادمی حکمت به شکلی طراحی شده است که شما هیچ پیش نیازی احتیاج نداشته باشید و بتوانید با هر سطح دانشی از رنگ و مش در دوره رنگ و مش شرکت کنید و در آخر دوره تبدیل به یک آرایشگر حرفه ای شوید؛ اگر بخواهیم ساده تر بگیم، شما در دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته شرکت می کنید و آموزش رنگ مو از پایه تا پیشرفته را با بالاترین استاندارد ممکن می گذرانید.

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

بازار کار رنگ و مش به چه شکل؟

قبل از این که به صورت تخصصی دوره آموزش رنگ و مش را بررسی کنیم، بهتر است به بازار کاری این حرفه بپردازیم. به طور کلی بازار کاری رنگ و مش مو با توجه به این که رنگ و مش جزو معمول ترین خدمات زیبایی هستند، خوب است ولی شما نمی توانید انتظار درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

بهترین راه کار برای درآمد حرفه ای از رنگ و مش، ارائه خدمات متنوع و مرتبط به رنگ و مش مانند کراتینه مو، کوتاهی مو و شینیون است.

سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش

دوره رنگ و مش آکادمی حکمت با توجه به آموزش رنگ و مش فنی حرفه ای، سرفصل بندی شده است، ولی برای این که شما به صورت حرفه ای تر آموزش ببینید و به بعد از دوره آموزش رنگ و مش، بتوانید وارد بازار کار شوید؛ سرفصل های این دوره به صورت شخصی سازی درآمد و شما در آموزش رنگ و مش حرفه ای با مدرک معتبر شرکت می کنید.

به هر حال با توجه به سرفصل های فنی و حرفه ای و محتوای دوره آموزش رنگ و مش، می توان به موارد زیر به عنوان سرفصل های کلی دوره اشاره نمود.

 • شناخت ساختار مو
 • آموزش صفر تا صد دکلره مو
 • آموزش کاتالوگ خوانی
 • اموزش تقسیم بندی مو برای رنگ
 • آموزش تخصصی ترکیب رنگ مو
 • آموزش تخصصی کار با مواد
 • آموزش رنگ کردن موی معمولی، رنگ خورده و سفید
 • آموزش مش با کلاه و فویل
 • آموزش رنگ مو بدون دکلره
 • آموزش رنگ و لایت
 • آموزش ترکیب رنگ مو حرفه ای
 • آموزش بالیاژ، آمبره و سامبره کردن مو
 • آموزش ترمیم دکلره
 • آموزش ریمو کردن رنگ مو
 • آموزش ویتامینه کردن مو
 • مش شعاعی
 • دکوپاژ دکلره
 • مردانساژ هایلایت های فانتزی
 • و …

سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش

دوره تخصصی آموزش رنگ و مش

سرفصل های دوره تخصصی آموزش رنگ و مش، قبل تر بیان شد که ممکن است سوالاتی را برای شما به وجود آورده باشد که دقیقا در این دوره چه محتوای قرار است به شما آموزش دهیم که با توجه به این موضوع در ادامه بعضی از سرفصل های دوره تخصصی آموزش رنگ و مش را به طور مختصر توضیح می دهیم.

 1. آموزش تخصصی بالیاژ

بالیاژ مو یکی از تکنیک های تخصصی برای هایلایت کردن مو است که طرفداران بسیاری دارد و جزو سرفصل های تخصصی رنگ و مش آکادمی حکمت می باشد. در این دوره با توجه به اهمیت بالیاژ و میزان استقبال آن به سراغ اموزش صفر تا صد بالیاژ می رویم و شما به صورت حرفه ای آموزش می بینید تا بعد از دوره بتوانید بدون هیچ مشکلی بالیاژ انجام دهید.

 1. آموزش تخصصی آمبره

آمبره جزو محبوب ترین متد های رنگ مو است که فقط در قسمت های پایینی مو انجام می شود و به سمت ریشه نمی رود. در این روش قسمت های پایینی مو هایلایت می شوند و موها شکل زیبایی به خود می گیرند. با توجه به میزان استقبال از این روش، آکادمی حکمت در دوره رنگ و مش به صورت کاملا عملی به آموزش تخصصی آمبره می پردازد.

بد نیست بدانید که در سرفصل آموزشی آمبره شما را با آموزش آمبره روی موی مشکی، آموزش آمبره موی کوتاه، آموزش رنگساژ آمبره، آموزش سامبره رنگ مو و موارد مشابه آشنا می کنیم.

 1. آموزش تخصصی سامبره

این روش جدیدتر از آمبره و بالیاژ می باشد و به شکلی ترکیبی از هر دو روش می باشد که در آن ریشه مو ها تیر می شوند و هر چقدر به پایین تر می رویم، رنگ مو ها روشن تر می شود، این روش ملایم تر از روش آمبره است. در این دوره شما به صورت عملی آموزش تخصصی سامبره خواهید دید به شکلی که بعد از دوره بدون هیچ مشکلی بتوانید برای هر مشتری خدمات آمبره، سامبره و بالیاژ انجام دهید.

آموزش تخصصی سامبره

 1. آموزش کار با مواد

شاید برای شما هم سوال باشد که کار با مواد چیست و چه کاربردی دارد؟ در ساده ترین حالت باید گفت که منظور از کار با مواد، نحوه استفاده درست از مواد شیمیایی برای رنگ و مش به بهترین حالت است که جزو تخصصی ترین سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش می باشد. یکی از مهارت های لازم برای هر آرایشگری، کار با مواد در ارایشگری است که در این دوره به واسطه استفاده از بهترین مدرس کار با مواد، به شما به صورت کامل اموزش کار با مواد رنگ مو را آموزش می دهیم.

 1. آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

مطمئنا خودتان از اهمیت کاتالوگ خوانی رنگ مو به خوبی با خبر هستید و دیگری نیازی به دلیل توضیح وجود سرفصل اموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، در دوره تخصصی آموزش نیستید؛ ولی بد نیست بدانید که کاتالوگ خوانی یک هنر است که میزان حرفه ای بودن آرایشگر را نمایان می کند. شما در این دوره به صورت تخصصی آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو می بینید و بعد از این دوره به راحتی می توانید انواع کاتالوگ های رنگ مو را بخوانید و استفاده کنید.

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

یکی از نکات مهم برای انتخاب دوره حرفه ای رنگ و مش و البته هر دوره آموزشی دیگری، آموزشگاه آموزش دهنده است که اگر شما به دنبال بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران هستید باید به فاکتورهایی که در ادامه گفته می شود دقت داشته باشید.

دقت داشته باشید که این معیار و فاکتورها به طور کلی هستند و فرقی ندارد که شما به دنبال بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران باشید یا غرب تهران یا هر جای دیگر. از مهم ترین معیار های انتخاب آموزشگاه رنگ مو در تهران، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • برگزاری دوره های آموزشی با بالاترین کیفیت
 • استفاده از بهترین مدرسین رنگ و مش
 • ارائه هزینه های متناسب با دوره
 • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره
 • برگزاری منظم و طبق برنامه دوره های آموزشی
 • پشتیبانی از هنرجو قبل، در حین و بعد از دوره
 • و …

نکته مهم: دقت داشته باشید که ویژگی های گفته شده، حداقل چیزی است که از بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران انتظار می رود که رعایت کرده باشد نه حداکثر، پس اگر به دنبال یک آموزش حرفه ای هستید، نکات حرفه ای را مدنظر داشته باشید.

کلاس ترکیب رنگ مو با مدرک معتبر

یکی از مهم ترین ویژگی های دوره آموزش رنگ و مش که توسط آکادمی حکمت برگزار می شود، ارائه مدرک معتبر است که شما پس از دوره و قبولی در آزمون فنی و حرفه ای، می توانید مدرک آموزش رنگ مو فنی و حرفه ای دریافت کنید که خود این مدرک به عنوان رزومه حرفه ای شما حساب می شود.

داشتن مدرک فنی و حرفه ای به شما در شروع و فعالیت سریع در رنگ و مش کمک شایانی می کند.

کلاس ترکیب رنگ مو با مدرک معتبر

هزینه دوره آموزش تخصصی رنگ و مش

هزینه دوره تخصصی رنگ مو با توجه به تعداد هنرجویان در یک کلاس، متفاوت است. به بیان ساده تر هزینه اموزش رنگ مو در تهران به سه سطح خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی تقسیم بندی می شود که فقط در تعداد هنرجویان متفاوت است و از کیفیت دوره ها به هیچ وجه کاسته نشده است.

به هر حال با توجه به مطلب گفته شده، هزینه کلاس رنگ مو از 2.500.000 هزار تومان شروع می شود.

مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

آکادمی زیبایی حکمت نه تنها ارائه کننده آموزش های تخصصی رنگ و مو می باشد، بلکه تمام خدمات رنگ و مش را با بالاترین کیفیت و بهترین هزینه ممکن انجام می دهد. کافی است فقط یکبار از خدمات رنگ و مش آکادمی حکمت استفاده کنید تا در هر صورت، تنها انتخاب شما، آکادمی حکمت باشد.

سوالات متداول دوره آموزش رنگ و مش

در این قسمت به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزش رنگ و مش که ممکن سوال شما هم باشه، پاسخ می دهیم. اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوالتان را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان به شما پاسخ بدم.

 1. آیا دوره آموزش رنگ و مش با هدف ورود به بازار کار طراحی شده؟

بله: البته زمان دقیق شروع کار به خود شما و سطح یادگیریتان بستگی دارد ولی دوره رنگ و مش به شکلی است شما بتوانید به سرعت وارد بازار کاری شوید.

 1. دوره رنگ و مش پیش نیازی دارد؟

خیر: دوره آموزش مش از صفر تا صد بوده و به هیچ گونه پیش نیاز احتیاج ندارد، البته با توجه به سطح گستردگی رنگ و مش، شما می توانید در دوره های هم نیاز این دوره شرکت کنید تا کسب و کار گسترده تری داشته باشید.

 1. سطح دوره آموزش رنگ و مش به چه شکل است؟

با ثبت نام در این دوره شما به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش می بینید. به بیان دیگر این دوره برپایه اموزش صفر تا صد رنگ و مش می باشد که با توجه به این موضوع شما به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش می بینید.

 1. آموزش فوق تخصصی رنگ و مش در کجا برگزار می شود؟

تمام دوره های حرفه ای آکادمی حکمت در تهران برگزار می شود و به طبع آموزش فوق تخصصی رنگ و مش نیز در تهران برگزار می شود که علاقه مندان می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 1. آیا دوره رنگ و مش صورت مجازی برگزار می شود؟

خیر: دوره رنگ و مش به صورت عملی بوده و برای یادگیری دقیق شما نمی توان به هیچ وجه دوره رنگ و مش را به صورت مجازی برگزار کرد.

مطالب مفید

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی مژه‌ها قاب چشمان شما هستند و زیبایی و جذابیت آن‌ها را دوچندان می‌کنند. اگر به دنبال راهی برای زیباتر شدن

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی تاتو ابرو یکی از روش‌های محبوب تزیینی است که در اواخر سال‌ها به عنوان یکی از روش‌هایی برای داشتن ابروهای

مهارت خود را در شینیون بسنجید

...