آموزش شینیون

این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

شینیون به مجموعه از روش های مختلف گفته می شود که به سبب آن مو ها با طراحی های مختلف در یک قسمت جمع می شوند و به علت زیبایی خاصی که دارد آموزش شینیون طرفداران زیادی دارد. شینیون یک کلمه فرانسوی بوده که اشاره به فرآیندی دارد که موها به وسیله سنجاق در پشت سر جمع می شوند.

شینیون یکی از روش های پرطرفدار برای زیبایی می باشد که درآمد نسبتا بالایی دارد به شرطی که تخصصی انجام شود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید از سالن زیبای خود به بهترین شکل ممکن کسب درآمد کنید باید خدمات متنوعی ارائه کنید که یکی از این خدمات شینیون است، از این رو توصیه می کنیم که حتما به سراغ آموزش حرفه ای شینیون بروید.

شینیون چیست؟

شینیون یک کلمه با ریشه فرانسوی است که هدف آن جمع کردن موها در پشت سر با مدل ها مختلف و متنوع می باشد. در حال حاضر شینیون به روش های مختلفی انجام می شود که همین موضوع ضرورت یادگیری و آموزش حرفه ای شینیون را بیش از پیش اشکار می سازد، زیرا شما نمی توانید یک روش شینیون یاد بگیرید و انتظار داشته باشید که مشتری ها نیز فقط از این روش استفاده کنند، پس باید به فکر آموزش شینیون بصورت حرفه ای باشید.

چگونه شینیون کار حرفه ای شویم؟

برای حرفه ای شدن در هر کاری نیاز به دو فاکتور هست که اولی گذراندن آموزش های تخصصی می باشد و دومی کسب تجربه. پس اگر به دنبال جواب «چگونه شینیون کار حرفه ای شویم؟» هستید؛

باید به سراغ دوره های حرفه ای آکادمی بانو حکمت بروید که در کنار آموزش، تجربه چندین ساله متخصصین در زمینه شینیون را نیز به شما منتقل می کنند و به عبارت دیگر شما با یک تیر به دو هدف می زنید و در کنار آموزش شینیون ، تجربه ی حرفه ای شینیون نیز پیدا می کنید.

بازار کاری شینیون چطوره؟

شینیون جزو محبوب ترین خدمات زیبایی بوده که اگر به صورت تخصصی انجام شود، مشتریان زیادی را روانه آرایشگاه شما می کند. شینیون از نظر درآمد هم جزو کارهای با درآمد متوسط و روبه بالا می باشد که اگر آموزش شینیون از مبتدی تا حرفه ای را به درستی بگذرانید و مدرک فنی و حرفه ای هم داشته باشید می توانید از درآمد بالایی برخوردار شوید.

البته توصیه می کنم که حتما در آرایشگاه خود خدمات دیگری نیز ارائه کنید و فقط به شینیون محدود نشوید، زیرا یکی از اصول جذب مشتری در سالن های زیبایی، ارائه خدمات متنوع است.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش شینیون،

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.

بازار کاری شینیون چطوره؟

آموزش شینیون حرفه ای

اگر بخواهید از شینیون بهترین درآمد را داشته باشید ضروری است که به سراغ آموزش شینیون حرفه ای بروید تا در کمترین زمان ممکن با بالاترین استاندارد های ممکن آموزش شینیون ببینید.

دقت داشته باشید که منظور از آموزش شینیون حرفه ای اشاره به آموزش شینیون از مبتدی تا حرفه ای دارد که شما به طور کامل شینیون از صفر تا صد را یاد خواهید گرفت و با استفاده از تجربه ای که از مدرس دوره بدست آورده اید می توانید به بالاترین درآمد ها در شینیون برسید.
البته در آموزش تخصصی شینیون که در آکادمی حکمت می بینید، صرفا فقط به درآمد شما فکر نشده و به حرفه ای آموزش دیدن شما فکر شده و در نهایت به شکلی آموزش خواهید دید که به راحتی بتوانید، امتحان گرفتن مدرک شینیون را به راحتی سپری کنید و مدرک فنی و حرفه ای شینیون دریافت کنید.

با توجه به این موارد شما برای استخدامی نیز مشکلی ندارید و همیشه به عنوان اولویت اول قرار می گیرید.

برخی از سرفصل های آموزش شینیون

دوره شینیون که در آکادمی حکمت برگزار می شود، جزو کامل ترین دوره های موجود در سطح کشور می باشد که طبق سرفصل های فنی و حرفه ای جلو می رود. البته برای این که شما با استاندارد هایی بالاتر از فنی و حرفه ای، آموزش شینیون ببینید،

مدرس دوره شینیون، سرفصل های آموزش شینیون را برای یادگیری بهتر شما ممکن است تغییر دهد که هدف این تغییرات فقط آموزش کاربردی شینیون و یادگیری بهتر شماست.

به هر حال در این دوره آموزشی سرفصل های زیر را آموزش می بینید که در ادامه به طور مختصر هر کدام را بررسی می کنیم.

 • آموزش شینیون عروس
 • آموزش شینیون خطی
 • آموزش شینیون مجلسی
 • آموزش شینیون اروپایی
 • آموزش شینیون دخترانه
 • آموزش شینیون موی بلند
 • آموزش شینیون موی ساده
 • آموزش شینیون کلاسیک
 • آموزش شینیون کاغذی
 • آموزش شینیون روی موی کوتاه
 • آموزش شینیون جمع و باز
 • و …

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش شینیون،

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.

سرفصل های آموزش شینیون

1. آموزش شینیون ساده
در بخش آموزش شینیون مقدماتی، به طور کلی شینیون، انواع شینیون و نحوه و اصول کارکرد آن را یاد خواهید گرفت و همچنین آموزش شینیون ساده نیز جزو بخش مقدماتی دوره می باشد که شما را با چندین روش مختلف شینیون ساده آشنا کرده و نحوه انجام آن ها را به شما آموزش می دهیم. شینیون ساده بر خلاف چیزی که اکثر آرایشگران فکر می کنند، محبوب می باشد و می توان از این روش درآمد خوبی کسب نمود.

2. آموزش شینیون خطی
بعد از شینیون ساده به سراغ آموزش شینیون خطی می رویم که یکی از روش های خوب و پرطرفدار در بین خانم ها است که در این دوره به صورت کامل با اصول و نحوه انجام آن آشنا می شوید. این مدل شینیون طرفداران زیادی داشته و به همین دلیل در دوره آموزشی شینیون بانو حکمت سعی می شود که مدل های زیادی از شینیون خطی گفته و آموزش داده شود تا شما به طور کامل با این روش و اصول آن آشنا شوید و بعد از این دوره به راحتی بتوانید شینیون خطی انجام دهید.

3. آموزش شینیون مجلسی
آموزش شینیون مجلسی جزو قسمت های پیشرفته دوره می باشد زیرا همانطور که از نام این روش پیداست، شینیون خطی نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد که از توان هر فردی خارج است. از این رو توصیه می کنیم بخش شینیون مجلسی که طرفدار زیادی هم دارد را با دقت فرا بگیرید. شینیون مجلسی روش های مختلفی دارد که سعی می شود در این دوره بهترین و اصولی ترین روش های انجام آن را به شما آموزش دهیم.

4. آموزش شینیون باز
این مدل از شینیون برای خانم هایی استفاده می شود که موهایی لخت و فر دارند، استفاده می شود. این روش بسیار جالب است ولی نمی توان در تمام فصول سال از آن استفاده نمود و به روایت دیگر یک روش فصلی است که در فصل زمستان و اواخر پاییز که هوا سرد است، از آن استفاده می شود؛ ولی به هر حال مشتری های خاص خود را داشته و در این دوره آموزشی شینیون به طور کامل به شما آموزش داده می شود.

آموزش شینیون باز

5. آموزش شینیون اروپایی
جزو محبوب و پرطرفدارترین روش های شینیون است که بر خلاف بعضی از روش های دیگه از پروتز و موی اضافه در آن استفاده نمی شود و ملاک این مدل سادگی در کنار زیبایی بالا است. این روش به شینیون ساده شبیه بود و یادگیری آن ساده می باشد که در این دوره به طور کامل و اصولی آموزش شینیون اروپایی را بررسی و فرا می گیرید.

6. آموزش شینیون موی بلند
آموزش شینیون موی بلند که به اسم شینیون نیم باز هم شناخته می شود یکی دیگر از بخش های آموزشی این دوره است و به شما بهترین و اصولی ترین روش های مدل شینیون نیمه باز را آموزش می دهیم. در این روش قسمتی از مو ها به صورت نیمه فر درآمده و بقیه مو روی شانه و اطراف شانه پخش می شود. یادگیری این روش نیز دشواری زیادی نداشته که در دوره به صورت کامل و اصولی به شما آموزش داده می شود.

7. آموزش شینیون عروس
شاید مهم ترین چالش برای یک آرایشگر، کار روی عروس باشد، زیرا این موضوع باعث فشار های روانی می شود و با توجه به این که زمان خدمات عروس نسبتا بالا است، کار باید با حساسیت بالاتری انجام شود. از این رو یکی از بخش های اصلی دوره آموزشی شینیون بانو حکمت به این موضوع پرداخته و به طور کامل و حساس تر از بقیه قسمت ها، شما را آموزش می دهد.


البته بد نیست به این نکته هم اشاره کنم که در این دوره به شما آموزش مرحله به مرحله شینیون عروس را یاد می دهیم و تجربیات سالها فعالیت حرفه ای انواع شینیون را برای شما به اشتراک می گذاریم تا دیگر هیچ مشکلی در این روش یا سایر روش های شینیون نداشته باشید و با مقداری تمرین به صورت استادانه بتوانید انواع شینیون را برای عروس انجام دهید.


آموزش شینیون عروس

قیمت کلاس شینیون حرفه ای

هزینه آموزش شینیون از صفر تا صد با توجه به فاکتورهایی مانند تعداد هنرجو در یک کلاس متغیر می باشد و شما باید هزینه اموزش شینیون فنی حرفه ای را بپردازید که می تواند قیمتی بین 1.200.000 الی 2.000.000 تومان داشته باشد؛ ولی باید دقت داشته باشید که این دوره خیلی بیشتر هزینه ذکر شده ارزش دارد و شما فقط هزینه اموزش شینیون فنی حرفه ای را پرداخت می کنید ولی به صورت کاملا سفارشی و خصوصی آموزش می بینید.

با توجه به این تعاریف می توان نتیجه گرفت قیمت اموزش شینیون خانم حکمت خیلی بیشتر از این ارقام می باشد ولی برای رعایت حال هنرجویان و ایجاد امکان یادگیری برای همه، شما می توانید با هزینه آموزش شینیون فنی و حرفه ای، آموزش شینیون خانم حکمت را بگذرانید و از تجربیات مدرس حرفه ای دوره استفاده کنید.

آیا می توان با مدرک شینیون سالن زیبایی تاسیس کرد؟

برای تاسیس سالن زیبایی نیاز به دیپلم آرایشگری دارید و مدرک شینیون دیپلم آرایشگری نمی باشد، پس با توجه به این موضوع متاسفانه نمی توان با مدرک شینیون، سالن زیبایی تاسیس نمود و باید به سراغ دیپلم آرایشگری یا همان آموزش های 5 گانه زیبایی بروید که ما نیز گذراندن این دوره را پیشنهاد می کنیم زیرا باعث می شود درآمد بیشتری بتوانید کسب کنید و حرفه ای تر آموزش ببینید.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش شینیون،

همین الان با شماره 09125099309 تماس بگیرید.


مطالب مفید

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی

آموزش مژه در تهرانپارس شرقی مژه‌ها قاب چشمان شما هستند و زیبایی و جذابیت آن‌ها را دوچندان می‌کنند. اگر به دنبال راهی برای زیباتر شدن

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی

آموزش تاتو در تهرانپارس شرقی تاتو ابرو یکی از روش‌های محبوب تزیینی است که در اواخر سال‌ها به عنوان یکی از روش‌هایی برای داشتن ابروهای

مهارت خود را در شینیون بسنجید

...